Ми гарантуємо якість товару!
Наша компанія офіційний дистриб'ютор, постачальник тільки сертифікованої продукції! Ми маємо всі необхідні сертифікати (якості, соответсвия) на продукцію і за запитом надаємо нашим клієнтам.

Всі товари в нашому магазині мають гарантію якості продукції, яка підтверджує зобов'язання по відсутності заводських дефектів у товарі.

Компанія не несе відповідальності, якщо товар був зіпсований самим одержувачем після факту передачі кур'єром.

Повернення товару проводиться відповідно до Закону про захист прав споживачів, парфюмерно-косметичні товари входять в перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну. При отриманні замовлення, переконайтеся що доставлений товар відповідає Ваше замовлення в присутності кур'єра. Якщо Вам не подобається зовнішній вигляд, Ви маєте право відмовитися від покупки. Товар не може бути повернутий після факту хоча б одноразового використання або пошкодження упаковки.

Повернення косметики належної якості: законодавчі обмеження

Повернення товару ви можете здійснити в присутності кур'єра. Вам необхідно уважно оглянути товар, не порушуючи цілісності упаковки, щоб переконатися, що вам доставили саме те, що ви замовляли, і вас влаштовує зовнішній вигляд товару, термін придатності продукції, не порушена заводська упаковка, збережений товарний вигляд. Всі претензії до замовлених товарів приймаються тільки в момент доставки, при збереженні цілісності упаковки.

Буде відмовлено в обміні продукції або повернення грошей якщо:

з моменту покупки продукції, яка не має суттєвих недоліків, пройшло більше 14 днів;
продукція має суттєві недоліки, не є новою, тобто була у використанні;
при перевірці якості продукції виявлені ознаки стороннього втручання (розтин, сліди використання і т.д.) або порушені інші умови правил користування продукції (під впливом води і сторонніх предметів, механічні пошкодження та ін.);
відсутній документ, що підтверджує факт покупки продукції (товарний чек) або гарантійний талон, упаковка або елемент комплектації продукції.


УВАГА! Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів », яким встановлено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин , парфюмерно-косметичні товари належної якості ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЯ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ. Тому будьте уважні при виборі товару.

З повагою, LuboDorogo.