Lubodorogo - доставка
x

передзвонити

Lubodorogo - доставка

Доставка обраного і купленого вами товару.

Для зручності отримання купленого вами товару ми вибрали найоптимальніший варіант його отримання. У кожному місті, або районному центрі України, є "Укрпошта", або "Нова пошта" .Ми користуємося послугами тільки тих компаній, які вже протягом багатьох років бездоганної роботи зарекомендували себе як справжніх професіоналів. Доставка відбувається в зручний для вас відділення протягом 1-3 днів з момента оформленія покупки і оплати за неї.


Вартість доставки товарів «Нової поштою» в пункт самовивозу становить від 37 грн(уточнюємо). (Так само можлива зміна ціни залежно від ваги, обсягу посилки, уточнити ціну можна на місці отримання посилки, або через сайт «Нової пошти» в розділі «відстежити товар»

При доставці компанією "Нова Пошта" ваше замовлення буде відправлений протягом 2-х днів. Доставка займає від 1до 3 днів, за графіком "Нової пошти". Оплата відбувається або накарту ПриватБанку, через систему Приват24, термінали обслуговування. При доставці до складу транспортної компанії, замовлення зберігається на складі не більше 5 робочих днів, після чого повертається назад! Отримати замовлення може тільки людина, зазначений в транспортній декларації як одержувач. При собі необхідно обов'язково мати при собі посвідчення особи! Замовлення з доставкою через Нову пошту приймаються згідно графіка роботи перевізника.

Увага!

У зв'язку випадками не приходу за замовленням замовників в відділення "Нової пошти" - накладеним платежем не відправляємо.

ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄМО З УКРПОШТОЮ!

При доставці "Укрпоштою" ваше замовлення буде відправлений протягом 2-х днів після після з узгодженням менеджера магазина. Доставка "Укрпоштою" займає від 3 до 7 днів. Оплачувати замовлення ви будете у відділеннях Укрпошти. Вартість послуг Укрпошти з переказу грошей за ваш заказсоставляет 4% від суми замовлення. Ці послуги оплачуєте ви! Зверніть увагу! Замовлення зберігається на складі не більше 20 робочих днів, після чого повертається назад! Отримати замовлення може тільки людина, зазначений в транспортній декларації як одержувач. При собі необхідно обов'язково мати при собі посвідчення особи! Замовлення з доставкою через Укрпошту приймаються згідно графіка работиперевозчіка. Відстежування посилки!