Умови згоди.
x

передзвонити

Умови згоди.

                                                                   Умови згоди


Шановні покупці, будь ласка уважно прочитайте цю угоду перед тим, як скористатися послугами Інтернет-магазину https://lubodorogo.com.ua/.

Справжній текст є Угодою між Інтернет магазином https://lubodorogo.com.ua/ по території України і СНД, що має назву надалі "Інтернет-магазин", і користувачем послуг Інтернет-магазину, що має назву надалі «Покупець» і визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет-магазину https://lubodorogo.com.ua/, в подальшому «Інтернет-магазин» або «сайт".

1. Основні положення

1.1 Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення.

1.2. Інформація, розміщена на Сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції покупки товару і являє собою публічну оферту, статус якого закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ЦКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.

1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обговореними цією Угодою, шляхом проставлення відмітки у графі "Я прочитав (-ла) Умови угоди і погоджуюся з умовами" при оформленні замовлення.

1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині https://lubodorogo.com.ua/ може будь-яка фізична або юридична особа, здатне прийняти і оплатити товар на території України.

1.5. Товар оплачується тільки в гривнях при доставці товару або безготівковим банківським переказом на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину.

2. Зобов'язання Користувача

2.1. Користувач погоджується не робити дій, які можуть розглядатися як порушують українське законодавство або норми міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту і сервісів сайту.

2.2. При цитуванні матеріалів сайту, включаючи охоронювані авторські твори, посилання на Сайт обов'язкове.

2.3. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні вступати в протиріччя з вимогами законодавства України і загальноприйнятих норм моралі та моральності.

2.4. Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на Сайті.

2.5. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов'язань перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими або виникли втратами або збитками, пов'язаними з будь-яким вмістом Сайту, реєстрацією авторських прав і відомостями про таку реєстрацію, товарами або послугами, доступними на або отриманими через зовнішні сайти або ресурси або інші контакти Користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.

2.6. Користувач приймає положення про те, що всі матеріали і сервіси Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе будь-якої відповідальності і не має будь-яких зобов'язань у зв'язку з такою рекламою.

3. Інформація про товари

3.1. Товар представлений в каталозі через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

3.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною і описом товару.

3.3 На прохання Покупця, менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати по телефону, за допомогою додатків для доставки повідомлень іменовані в далі "месенджери", або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару .

3.4. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

3.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (по телефону, 066-436-95-73 (viber, telegram, whatsapp)
месенджери, або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

4. Прийом і обробка замовлень

4.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту https://lubodorogo.com.ua/ через корзину цілодобово і за телефонами в робочий час. пункт 4.2
097-436-95-73
066-436-95-73 (viber, telegram, whatsapp)
063-436-95-73

4.2. Час прийому дзвінків і обробки замовлень: понеділок-четвер з 10-00 до 18-00, п'ятниця 10-00 до 16-00.

4.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказаний при реєстрації реальний електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями, і незабаром з ним зв'яжеться представник інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються, уточнення умов оплати і доставки .

4.4 Замовлення не рахується оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення самостійно або з представником інтернет-магазину, месенджери 066-436-95-73 (viber, telegram, whatsapp)
(В разі, якщо Покупець не відповідає на повідомлення, знаходиться поза зоною дії мобільного зв'язку і т. Д.).

4.5. Якщо Покупець бажає отримати чек, він повинен додатково вказати про це в процесі оформлення замовлення або узгодити з оператором інтернет-магазину за контактним телефоном, або через месенджери, які вказані на сайті на сайті 066-436-95-73 (viber, telegram, whatsapp )


5. Оплата замовлення

5.1. Замовлення, зроблений в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом передачі готівки кур'єрською службою.

5.2. Оплата замовлення за безготівковим розрахунком повинна бути зроблена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на рахунок Інтернет-магазину протягом трьох робочих днів з дня підтвердження замовлення.

5.3. Прі не надходження коштів, Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

6. Перевірка і умови повернення товару

6.1. При отриманні замовлення Покупець повинен перевірити кількість і якість одержуваного товару.

6.2. Відповідно до Закону України про захист прав споживачів та Постанові Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р (додаток №3 - перелік товарів), косметичні товари входять в перелік непродовольчих товарів, що не підлягають поверненню або обміну.

6.3. Якщо при отриманні замовлення Ви виявите невідповідний замовленням продукт, ми гарантуємо Вам надати належний товар за наш рахунок.

6.4. Покупець має право відмовитися від не придатного товару в момент отримання на кур'єрську доставку.

6.5. Повернення товару в Інтернет-магазин можливий в разі, не косметичної продукції, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості.

6.6. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

6.7 При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат магазина пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

7. Інші умови

7.1 Інтернет-магазин в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них продукти і ціни.

7.2 Інтернет-магазин ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи збитки від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникла в наслідок використання або неможливості використання даного сайту. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов'язані з ним, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

7.2. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрації Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.

7.3. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або не підлягає примусовому виконанню не тягне недійсності інших положень Угоди.

7.4. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким з користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права зробити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав на які охороняються відповідно до законодавства матеріали Сайту.

7.5 Інтернет-магазин зобов'язується надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.